تبلیغات
پایگاه فرهنگی- مذهبی آرمان - «آقای تحریم» وارد امارات شد

افسران جنگ نرم

«آقای تحریم» وارد امارات شد

نویسنده :احسان ن
تاریخ:شنبه 12 آذر 1390-03:21 ق.ظ

http://s1.picofile.com/file/7201626127/13900723105007_PhotoA.jpg
 دیوید کوهن معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا با هدف جلب نظر کشورهای منطقه در تحریم بانک مرکزی و افزایش فشارهای اقتصادی بر ایران، وارد امارات شد.به نقل از وال استریت ژورنال، "دیوید کوهن" معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در دیدار از امارات اظهار داشت که با متحدان خود در خلیج فارس درباره راه‌های تحریم صنعت نفت ایران و مجازات شرکت‌های همکاری کننده با بخش انرژی ایران تبادل نظر خواهند کرد.
بقیه در در ادامه مطلب

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر هدفش از سفر به امارات، این کشور را یکی از شرکای تجاری آمریکا و شاهراه تجاری در منطقه دانست که می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف اقتصادی آمریکا داشته باشد.

دیوید کوهن همچنین با تکرار اتهامات علیه ایران، جمهوری اسلامی را به پولشویی متهم کرده و به تمام شرکت‌های بین المللی در مورد همکاری با ایران هشدار داد.

سفر کوهن به امارات در راستای تحریم‌های یکجانبه اخیر آمریکا، کانادا و انگلیس بوده و قصد همراه کردن کشورهای بیشتری را با خود دارند.

در همین حال پیش از این، روسیه این تحریم‌ها را غیرقابل قبول خوانده و اعلام کرد که این اقدامات یکجانبه به روند مذاکرات با تهران آسیب خواهد رساند.

گفتنی است هفته گذشته آمریکا، کانادا و انگلیس در اقدامی یکجانبه، تحریم‌های جدیدی علیه بانک مرکزی و صنعت نفت ایران وضع کردند که انتقادات بسیاری از جمله واکنش روسیه را به همراه داشت.
منبع:http://3nasl.comAdmin Logo
themebox Logo