تبلیغات
پایگاه فرهنگی- مذهبی آرمان - فعالان جنبش وال‌استریت در نیویورک دست به اعتصاب غذا زدند

افسران جنگ نرم

فعالان جنبش وال‌استریت در نیویورک دست به اعتصاب غذا زدند

نویسنده :احسان ن
تاریخ:یکشنبه 13 آذر 1390-11:51 ب.ظ

خبرگزاری فارس: فعالان جنبش وال‌استریت در نیویورک دست به اعتصاب غذا زدند

به گزارش فارس به نقل از "ای‌بی‌سی نیوز"، گروهی از  معترضین ضد سرمایه‌داری آمریکا از روز گذشته در شهر نیویورک اقدام به اعتصاب غذا کرده‌اند.
این اعتصاب غذا با هدف به دست آوردن محل جدیدی به عنوان اردوگاه معترضین انجام می‌شود. فعالان قیام وال‌استریت قصد دارند که در محوطه کلیسای شهر نیویورک دست به تجمع دوباره بزنند. این اعتراضات دو هفته پس از آن انجام می‌شود که معترضین مجبور شدند اردوگاه خود در پارک زاکوتی را ترک گویند.خبردر ادامه مطلب

این اعتصاب غذا قرار است که در "خیابان ششم میدان دوارت" انجام پذیرد. فعالان ضدسرمایه‌داری هشدار داده‌اند که حتی اگر دستگیر شوند نیز به اعتصاب غذای خود در زندان ادامه خواهند داد.
 
فعالان ضدسرمایه‌داری همچنین ابراز داشته‌اند که خود را برای سرمای زمستان نیز آماده کرده‌اند و سرما باعث صرفنظر از اعتصاب غذا نخواهد شد.
 
بر اساس این گزارش، معترضین مزبور همچنین از سایر فعالان جنبش تسخیر در سراسر آمریکا تقاضا کرده‌اند که در این اعتصاب به آنان بپیوندند.
 
قیام وال‌استریت در سومین ماه خود به سر می‌برد. این قیام از شهر نیویورک شروع شده و اعتصاب غذا نیز برای اولین بار در این شهر اتفاق می‌افتد.Admin Logo
themebox Logo