تبلیغات
پایگاه فرهنگی- مذهبی آرمان - بدشانسی ایران در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا/ذوب‌آهن و استقلال به هم خوردند/برانکو با تیمش به ایران می‌آید

افسران جنگ نرم

بدشانسی ایران در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا/ذوب‌آهن و استقلال به هم خوردند/برانکو با تیمش به ایران می‌آید

نویسنده :احسان ن
تاریخ:سه شنبه 15 آذر 1390-03:38 ب.ظ

بدشانسی ایران در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا/ذوب‌آهن و استقلال به هم خوردند/برانکو با تیمش به ایران می‌آید

فوتبال ملی - استقلال و ذوب‌آهن در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می‌روند.

پس از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا دو سهمیه قطعی ایران در لیگ قهرمانان آسیا را کم کرد و اعلام شد دو تیم ایرانی باید ابتدا در مرحله پلی‌آف با یکدیگر رقابت کنند، حالا استقلال و ذوب‌آهن در همان پلی‌آف به هم خورده‌اند تا یکی از آن‌ها حذف شود. قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2012 امروز در مالزی انجام شد و بر اساس آن تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در مرحله اول به مصاف هم خواهند رفت. این بازی روز 22 بهمن سال جاری در ورشگاه آزادی برگزار می‌شود. برنده این بازی در مرحله دوم پلی‌آف میزبان الاتفاق عربستان خواهد بود. مربیگری الاتفاق برعهده برانکو سرمربی سابق تیم ملی ایران است.
دیگر بازی مرحله دوم بین الشباب امارات و نفتچی ازبکستان برگزار می‌شود. به این ترتیب یکی از نمایندگان ایران یعنی بازنده دیدار استقلال و ذوب‌آهن در مرحله اول حذف می‌شود. تیم برنده نیز در مرحله پلی‌آف و برای رسیدن به لیگ قهرمانان باید الاتفاق عربستان را ببرد و در صورت شکست در این دیدار راهی رقابت‌های AFC کاپ خواهد شد.
Admin Logo
themebox Logo