تبلیغات
پایگاه فرهنگی- مذهبی آرمان - افشاگری در یک نود جنجالی دیگر

افسران جنگ نرم

افشاگری در یک نود جنجالی دیگر

نویسنده :احسان ن
تاریخ:سه شنبه 13 دی 1390-04:15 ق.ظ

http://www.funpatugh.com/img/90/Tir/20/2b9268d555f3c3b5e1b43e07e099f09a.jpg
دوشنبه شب برنامه نود حتی از هفته قبل هم جنجالی تر بود ، بازیکنانی چون هادی مهدوی کیا ، سعادتی ، رزاقی ، محرم نژاد ، موسوی و فلاحی حرفهای جالبی در مورد مافیای فوتبال عنوان کردند .کی از بازیکنان عنوان کرد که دلال فوتبال گفت اگر مشکلی برای شما بوجود آمد پناهنده شوید ! فتح الله زاده عنوان کرد که جاسم کرار به احتمال زیاد از استقلال می رود / آقای علیپور اظهار داشت که حکم جلب روزبهانی صادر شده است.

برنامه نود این هفته با افشاگری‌های دیگری پیرامون دلالی همراه خواهد بود.

 طبق قرار سانسور خاصی در برنامه نود این هفته صورت نگرفت مسائل پشت پرده‌ای از مربیان و مدیران فوتبال ایران پیرامون دلالی توسط خود دلالان مطرح شد، مسائلی که برملاشدن آن‌ها مسلما نکات زیادی را پیرامون یکی از بزرگترین معضلات فوتبال ایران فاش کرد.

فتح الله زاده اولین میهمان تلفنی 90/ کرار میرود

مدیر عامل باشگاه استقلال امشب وقتی روی خط برنامه نود آمد تا درباره وضعیت استقلال حرف بزند در واکنش به یکی از سوال های فردوسی پور آنجا که پرسید آیا جباری اجازه نداد تا کرار به استقلال برگردد گفت:«این چه سوالی است؟مگر در تیم استقلال بازیکن تصمیم می گیرد؟اصلا آقای فردوسی پور مگر من به شما می گویم چرا موهایت را فر مژه می کنی؟! یک وقت نری فر مژه بخری و موهایت را فر مژه کنی ها! بقیه خبر در ادامه مطلب
وی همچنین عنوان کرد که جاسم کرار به احتمال زیاد از استقلال می رود

این اتفاق در حالی افتاد که فردوسی پور هم در پاسخ به این اظهار نظر گفت: نه آقای فتح الله زاده موهای من از بچگی همین طوری فر بود.


حاج آقا علیپور رئیس منشور اخلاقی میهمان برنامه 90 بود .

بازیکنانی چون هادی مهدوی کیا ، سعادتی ، رزاقی ، محرم نژاد حرفهای جالبی در مورد مافیای فوتبال عنوان کردند . یکی از بازیکنان عنوان کرد که دلال فوتبال گفت اگر مشکلی برای شما بوجود آمد پناهنده شوید !

گفتنی است موضوع دلالی درفوتبال ایران، هفته پیش هم مبحث اصلی برنامه نود بود.

هادی مهدوی کیا در برنامه نود پرده ای دیگر از دلالی در فوبال ایران را کنار زد.

هادی مهدوی کیا هم در برنامه نود پرده از دلالی در فوتبال برداشت و گفت:«ماه رمضان بود که همراه با یکی از دوستانم به خانه ای رفتیم که خانه یکی از دلالان بود.در این خانه من چیزهایی دیدم که باید به خاطر دیدن این صحنه ها برای فوتبال کشورمان تاسف بخورم.در این خانه بازیکنان نامی ایران رفت و آمد داشتند و من یکی از کمک داوران معروف را هم دیدم که برای مهمانان قلیان چاق می کرد!

او این را گفت و ادامه داد:« متاسفانه در این خانه دلال معروف برای اینکه ارتباطات خودش را به رخ ما بکشد با بازیکنانی تماس تلفنی برقرار می کرد که ستارگان فوتبال ایران بودند.او از روی عمد نام آنها را بلند صدا می کرد که ما متوجه بشویم دارد پشت خط با چه کسی حرف می زند.من خیلی زود به همراه دوستم از آن خانه بیرون آمدیم و در همان 10 دقیقه دیدم که چه کسانی پا به این خانه می گذارند.متاسفانه فوتبال ما اسیر دست این دلالان است .

سپس روزبهانی روی خط آمد و گفت : 15 میلیون تومان گرفت ولی همه 15 میلیون را به عنوان پاداش بین بازیکنان تقسیم کرد !

حرفهای سرهنگ مهرداد امیدی معاون اداره آگاهی

در ادامه با سرهنگ مهرداد امیدی معاون اداره آگاهی تماس گرفته شد ، وی با تاکید به برخورد شدید با متهمان اظهار داشت : عده ای در این رابطه مراجعه کردند و از یک سری در این ارتباط فرا خوانده شدند .

پس از آن حرفهای ضبط شده بینندگان 90 پخش شد که در نوع خود جالب بود .

بعد از آن حق جویی از اصفهان مدعی شد که شخصی نام وی را جعل کرده و با نام وی مربیگری کرد !


حکم جلب یکی از دلالان صادر شد 

 حمید روزبهانی که هفته قبل عادل فردوسی پور چهره او را شطرنجی کرد و از او به عنوان یکی از دلالان فوتبال نام برد در برنامه نود از خودش دفاع کرد و گفت:«من 20 سال است که در فوتبال هستم و اتهاماتی را که هفته گذشته به من زده شد را قبول نمی کنم.»
هفته پیش فردوسی پور با یکی از بازیکنانی که اسیر دلال و دلالی در فوتبال شده بود حرف زد که این بازیکن ادعا کرد حمید روزبهانی آنها را به تپه های داودیه می برده و تمرینات را در کنار تاب و سرسره برگزار می کرده است. بر اساس ادعای این بازیکن او مبلغی را هم به فرد مذکور داده که حالا نه تنها به هیچ تیمی نرفته است،بلکه پولش هم از دست رفته است.

این اتفاق در حالی افتاد که حجت الاسلام علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات اعلام کرد که حکم جلب سیار روزبهانی صادر شده و هر کجا که او را ببینند دستگیرش می کنند.


صحبتهای تکان دهنده دو دلال معروف

در ادامه دو دلال معروف در حالی که چهره آنها شطرنجی شده بود (غ-گ و ح- م ) حرفهای تکان دهنده ای از پشت پرده فوتبال زدند . غ- گ گفت : در بازی راه آهن و مس کرمان با مربیگری پرویز مظلومی یک گل سالم راه آهن بی جهت مردود اعلا م شد تا مظلومی اخراج نشود ! البته همان صحنه در برنامه 90 پخش شد سپس وی ضمن ابراز تاسف برای فوتبالیست ها گفت: واقعا بی چشم و رو هستید!یادتان رفته کجا بودید و حالا به کجا رسیده اید؟کارهایی که من برای شما کردم را فراموش کرده اید؟ایرادی ندارد اما یادتان نرود که از کجا آمدید،به کجا رسیدید و حالا دارید چه کار می کنید؟

ح- م هم عنوان کرد : مدیر عامل یک باشگاه خودش پیش من امد و از من خواست در 8 بازی با توجه به ارتباطی که با سایرین دارم کاری کنم که در قبال 800 میلیون تومان نتایج بازی به سود آنان رقم بخورد !؟

در قضیه دیگر دو بازیکن از یک تیم با برنامه ریزی قبلی در حین بازی با یکدیگر به صورت صوری درگیر می شوند و از بازی اخراج می شوند تا تیم حریف برنده بازی شود . وی در ادامه گفت : بیشتر تیمها از طریق ناسالم به رده های بالا رسیدند ! به گفته وی حتی یک داور گفته بود که 3 روز دیگر داور بازی فلان تیم است و امادگی خود را برای همکاری اعلام کرد ؟

فلاحی : با 5 میلیون تیم ملی را از دست دادم!

امیر فلاحی بازیکن سابق سپاسی عنوان کرد شخصی از من درخواست 5 میلیون تومان کرد ولی زیر بار نرفتم ! کاش آن پول را می دادم چون پاداش قهرمانی 100 میلیون بود !؟

حرفهای براتی کارشناس حقوقی

براتی کارشناس حقوقی ضمن دخالت ستاد منشوری در مورد رای کمیته استیناف در مورد شیث و نصرتی و تغییر نام تیم ابومسلم حرفهای جالبی زد .نوع مطلب : اخبار 

Admin Logo
themebox Logo