تبلیغات
پایگاه فرهنگی- مذهبی آرمان - نامه دردمندانه فرج الله سلحشور به رحیم پور ازغدی

افسران جنگ نرم

نامه دردمندانه فرج الله سلحشور به رحیم پور ازغدی

نویسنده :احسان ن
تاریخ:سه شنبه 13 دی 1390-04:19 ق.ظ

http://www.iranvij.ir/wp-content/uploads/%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B11.jpg

 فرج الله سلحشور نامه سرگشاده ای با عنوان «دردنامه‌ای در پاسخ همدرد عزیز استاد رحیم‌پور ازغدی» منتشر کرد:

جناب رحیم‌پور عزیر، من سینماگر که نمی‌دانم عمار را با الف می‌نویسند یا ع می‌توانم عمارگونه فیلم بسازم؟! به من سینماگر ایرانی بگویید در ضدیت با انقلاب و اسلام فیلم بساز می‌توانم در جهت ترویج افسار گسیختگی و بی‌بند و باری در جهت ترویج رابطه نامشروع دختر و پسر در جهت ترویج فمنیست، در جهت ترویج سکولاریسم فیلم بساز، خوب بلدم، بگویید در جهت ترویج چاقوکش و قمه‌کشی و ترویج ابتذال و لودگی‌بساز، خوب بلدم. اما فدای سر شما آقای رحیم‌پور، حرف از بی‌وفایی نزنید، عمارگونه بسازید و اسلامی تربیت کنید، نداشتیم.

یقیه خبر در ادامه مطلب

اگر باور ندارید چند جلسه در مخالفت و نقد این فیلم‌سازی سازی سخنرانی کنید تا ببینید برخی رسانه‌های فرهنگی هنری و هنرمندان و فیلم‌سازان و قشر سینما بروی حرفه‌ای، چگونه سکه یک پولتان می‌کنند!!! تا ببینید چگونه در طهارت و عظمت و معنویت و قداست و صداقت و هنر و عرفان این فیلم‌سازی برای شما داد سخن خواهند داد و طومار نامه‌های چند کیلومتری در تأیید سینما تهیه و به محضر شما و ملت شریف ایران و علما و بزرگان ارائه خواهند کرد!!!‌و چگونه در جهت اعاده‌ی حیثیت سینما ادعای شرف کرده شما را به پای میز محاکمه خواهند کشاند.

ضمنا فرموده بودید که در تربیت سینماگر دینی ضعیف بوده‌ایم!! عجب!!! خیلی نگران نباشید و خون خودتان را کثیف نکنید، فدایتان شوم اگر متولیان فیلم سازی نتوانسته اند، هنرمند دینی تربیت کنند، هنرمند ضد دین ضد اخلاق و ایمان و ضد اسلام که تربیت کرده این به جای آن در. برادرم خیلی قایمکی و پنهان بگویم تا کسی نشنود. ما عده‌ای از هنرمندان مذهبی و ولایی طرحی عملیاتی در جهت اصلاح فیلم‌سازی داریم و به نهادهای گوناگون ارائه داده‌ایم اما کسی تاکنون نپرسیده‌ آقا حرف حسابتان چیست؟ اصلا نیامده‌اند ببینند این ادعا اساس و مبنایی دارد یا بی‌ربط است می‌دانید طرح عملیاتی در اصلاح فیلم‌سازی موجود و ایجاد فیلم‌سازی اسلامی یعنی چه؟ بگذریم خداوند شما و امثال شما را برایمان نگه دارد و به ما هم صبر و تحمل بدهد.
شاگرد کوچک شما
سلحشور


نوع مطلب : اخبار 

Admin Logo
themebox Logo